Новини
Світ-суспільство
Війна з Росією

Німеччина дозволить Польщі відправити Leopard до України (ВІДЕО)

У німецькому уряді заявили, що хочуть розглянути цю заявку максимально швидко.

Очікується, що 25 січня Німеччина надасть Польщі дозвіл на реекспорт танків Leopard німецького виробництва в Україну.

Про це агенції Bloomberg повідомили поінформовані співрозмовники на умовах анонімності.

Стало відомо, що Німеччина отримала запит Польщі про реекспорт в Україну танків Leopard 2. У німецькому уряді заявили, що хочуть розглянути цю заявку максимально швидко.

Перед тим міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус після зустрічі з генсеком НАТО заявив, що Берлін все ще не ухвалив рішення щодо передачі танків Leopard Україні. Водночас він заявив, що підтримує ініціативу інших країн почати навчання українців на цих танках.

Україна та її союзники готуються до можливої ескалації бойових дій навесні, тож на цьому тлі дискусії про надання бойових танків на підтримку українських військових викликали суперечки серед союзників по НАТО.

Нагадаємо, днями стало відомо, що Польща передасть Україні танки Leopard незважаючи ні на що.

Як повідомляли раніше, США відповіли Німеччині на умову постачання танків Україні. А до цього Європарламент закликав Німеччину передати Україні танки Leopard 2. Також нещодавно Міноборони Німеччини назвало умову передачі танків Leopard 2.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.