Новини
Світ-суспільство
Війна з Росією

Польща передасть Україні танки Leopard незважаючи ні на що (ВІДЕО)

За словами прем'єр-міністр країни, для них формальний запит на отримання згоди, який буде надісланий до Берліна, є "другорядним" питанням.

Польща звернеться до Німеччини за дозволом на відправку танків Leopard в Україну, але навіть якщо такої згоди не буде, країна передасть танки в рамках "малої коаліції".

Про це заявив прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький.

Моравецький заявив, що формальний запит на отримання згоди, який буде надісланий до Берліна, є "другорядним" питанням. Він додав, що "іскрою надії" на згоду Німеччини в цьому питанні стала нещодавня заява міністра закордонних справ Німеччини.

За словами Моравецького, у Берліна є понад 350 активних Leopard і близько 200 на зберіганні. Вони дійсно можуть допомогти Україні, яка сьогодні бореться. Ця боротьба також означає боротьбу за безпеку та за мир в Європі.

На запитання, чи Польща вже звернулася до Німеччини за дозволом на відправку, він відповів:

"Ми звернемося за такою згодою, але це другорядне питання".

Нагадаємо, днями США відповіли Німеччині на умову постачання танків Україні. А до цього Європарламент закликав Німеччину передати Україні танки Leopard 2. Також нещодавно Міноборони Німеччини назвало умову передачі танків Leopard 2.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.