Новини
Новини світу
За кордоном

Міноборони Німеччини назвало умову передачі танків Leopard 2 (ВІДЕО)

Пісторіус зазначив, що наразі є вагомі аргументи "за" й "проти" відправки Leopard 2 ЗСУ.

Німеччина готова прискорити просування щодо танків Leopard 2, якщо матиме відповідні домовленості із союзниками.

Про це заявив міністр оборони Борис Пісторіус повідомляють Sky News.

Згідно із слів посадовця, говорити про те, що Німеччина блокує поставки танків Україні "неправильно". Пісторіус зазначив, що наразі є вагомі аргументи "за" й "проти" відправки Leopard 2 ЗСУ.

Німеччина володіє експортною ліцензією на бойовий танк, у зв'язку з чим її дозвіл необхідний іншим країнам для відправки своїх Leopard 2.

Пісторус зауважив, що Німеччина не відмовиться від підтримки України та назвав протиповітряну оборону пріоритетом номер один.

Також міністр додав, що під час засідання "Рамштайн" не було одностайної думки щодо танків. Водночас він наказав Міністерству оборони Німеччини перевірити запаси танків в Бундесвері й в промисловості, аби бути готовим діяти у разі прийняття рішення.

Нагадаємо, днями США відповіли Німеччині на умову постачання танків Україні. А до цього Європарламент закликав Німеччину передати Україні танки Leopard 2.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.