Новини
Новини світу
За кордоном
Російсько-Українська війна

Європарламент закликав Німеччину передати Україні танки Leopard 2 (ВІДЕО)

Поставка 10-15 Леопардів можлива вже в жовтні або листопаді 2023 року.

Депутати Європарламенту закликали канцлера Німеччини Олафа Шольца передати Україні до негайного розгортання сучасне озброєння і системи протиповітряної оборони.

Про це йдеться у затвердженому в середу 18 січня щорічному звіті за 2022 рік про реалізацію Спільної політики безпеки та оборони.

"ЄС та його держави-члени повинні збільшити військову, політичну та гуманітарну допомогу Україні та посилити свою оборону у протидії російським загрозам європейській безпеці. Реакція ЄС на російську агресивну війну проти України є предметом пильного спостереження з боку автократій по всьому світу і матиме значний вплив на їхню поведінку на міжнародній арені", - попереджають депутати Європарламенту.

Тим часом німецькі видання, з посиланням на джерела в оборонній сфері, повідомляють, що поставка 10-15 Леопардів можлива вже в жовтні або листопаді 2023 року, але лише за умови негайного розміщення замовлень. Якщо після рішення німецького уряду "буде зроблене все можливе", то з третього кварталу можна буде постачати по одному Leopard 2 на тиждень.

Нагадаємо, також днями стало відомо, що Україна отримала 3 млрд євро макрофінансової допомоги від ЄС.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.