Новини
Україна
Технології
Автоновини

На кордоні України запустять єЧергу

Жодної плати за користування сервісом стягуватись не буде.

На кордоні України запустять єЧергу - зображення

12 грудня на пункті пропуску "Ягодин – Дорогуськ" запрацює Електронна черга перетину кордону. Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Мустафа Найєм у Facebook.

"єЧерга працюватиме у відкритому режимі. Водії зможуть реєструватись, записуватись в електронну чергу та отримувати інформацію про орієнтовний час перетину кордону у будь-якій локації, без прив’язки до сервісних зон. Стежити за проходженням черги можна буде у відкритому режимі на сайті системи", –

заступник міністра інфраструктури Мустафа Найєм

Зазначається, що сервіс буде безкоштовним і жодної плати за користування системою стягуватись не буде.

єЧерга має упорядкувати черги на кордоні, проте й навряд чи зможе вирішити саму проблему її існування, адже головною причиною черг є мала пропускна здатність інфраструктури пунктів пропуску, які не були готові до такого потоку транспорту після блокування українських портів агресором.

Нагадаємо, зернову угоду продовжено ще на 120 днів.

під прапором Сьєрра-Леоне. Судно перевозить 26 тис. тонн української кукурудзи в ліванський порт Триполі. Згодом в мінагрополітики роз'яснили, як надалі експортуватиметься українське зерно. Зокрема, рух вантажних кораблів має бути тільки в світлу пору доби, а для безпеки їх має супроводжувати протимінний плавальний засіб. При цьому обмежень за кількістю суден, які можуть курсувати, немає.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.