#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Київщина
Економіка

На Київщину переїхало 12 підприємств із регіонів, де ведуться бойові дії

29.06.2022
Регіон все більше повертається до активного бізнес-життя.

На Київщину переїхало 12 підприємств із регіонів, де ведуться бойові дії - зображення

На Київщину вже переїхало 12 підприємств із регіонів, де ведуться бойові дії, ще 40 розглядають пропозиції площ для переміщення. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

"Регіон все більше повертається до активного життя. У наших інтересах, аби малий, середній та великий бізнеси, що постраждали від окупації та бойових дій, відновлювали роботу", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

За словами очільника пристоличного регіону, бізнес, що вже перевіз свої потужності, спеціалізується на металообробці, торгівлі будівельними матеріалами, виробництві асфальтобетону, бітумної емульсії тощо.

Нагадаємо, в Україні планують запровадити проєкт грантової безповоротної підтримки нових бізнесів. До слова, Київщина залишається в трійці бізнес-привабливих територій України. До слова, в області після бойових дій постраждало більше 100 підприємств.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.