Україна
Економіка

В Україні запровадять проєкт грантової безповоротної підтримки нових бізнесів

За програмою часткової компенсації вартості створення теплиць розмір гранту становитиме від 5 до 7 млн грн.

В Україні запровадять проєкт грантової безповоротної підтримки нових бізнесів - зображення

Українці, які хочуть запустити новий бізнес, зможуть отримати безповоротні гранти до 250 тисяч гривень у межах нової урядової програми "єРобота". Про це повідомив премєр-міністр України Денис Шмигаль.

"Будь-який українець, що не працює на інших підприємствах, не веде інший бізнес, має бізнес-план і тверді наміри розпочати власну справу, може розраховувати на підтримку держави. Ми плануємо видати 20 тисяч грантів за рік на запуск будь-якого мікробізнесу, як то пошив одягу і взуття, хімчистка, сервісний чи ремонтний центр, СТО, монтажні роботи тощо", –

премєр-міністр України Денис Шмигаль

Наразі Уряд затвердив три програми грантового фінансування, проте вже найближчим часом планує схвалити ще три програми. Зокрема, у межах проєкту "єРобота" Кабмін затвердив програми безповоротних грантів для аграріїв на створення садів і теплиць.

"За програмою часткової компенсації вартості створення теплиць розмір гранту становитиме від 5 до 7 млн грн. Учасниками програми можуть бути як приватні підприємці, так і аграрні компанії й фермерські господарства, які мають у власності або в оренді землю на строк не менше 25 років.

Також аграріям надаватиметься від 300 до 400 тисяч грн на 1 гектар садів – це близько 70% від середньої вартості висадки", –

премєр-міністр України Денис Шмигаль

Також зазначається, що для всіх програм грантового фінансування передбачається можливість онлайн оформлення заяви на отримання гранту.

Нагадаємо, Київщина залишається в трійці бізнес-привабливих територій України. До слова, в області після бойових дій постраждало більше 100 підприємств.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.