#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Буча
Суспільство
Київщина-суспільство

В Дмитрівській громаді розпочали будівництво нового житла

13.05.2022
Побудувати будинки планують буквально за місяць.

В Дмитрівській громаді розпочали будівництво нового житла - зображення
Фото: КОДА

В Дмитрівській громаді розпочали будівництво нового житла для людей, про це повідомили в пресслужбі КОДА.

"Внаслідок російської агресії в Дмитрівській громаді було повністю чи частково зруйновано понад тисячу цивільних об’єктів. Серед них – домівки людей, медичні та освітні заклади. Зараз ми даємо Дмитрівській громаді нове життя. На її території вже почали реалізацію пілотного проєкту зі зведення одноповерхових приватних будинків. Наші будівельники докладають максимум зусиль, щоб будувати об’єкти швидко, буквально за місяць", –

пресслужба КОДА

Наразі в Дмитрівській громаді планують звести п’ять будинків, в одному з яких оселяться родина героя громади, який загинув у боях під Ізюмом. Інші – для родин, будинки яких були знищені під час бомбардувань.

Нагадаємо, на Київщині через війну зруйновано більше 4000 будівель. У травні влада пообіцяла, що в Ірпені та Бородянці побудують житлові комплекси по 50 тис м².

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.