Новини
Новини Київської області

Із 26 березня в Київській області скорочується комендантська година

Комендантську годину скоротять на годину.

Із 26 березня в Київській області скорочується комендантська година - зображення

Із 26 березня в Київській області скорочується комендантська година. Відтепер вона діятиме щодня з 00:00 до 05:00, повідомляє пресслужба КОВА, зазначивши, що такі тимчасові обмеження введені розпорядженням Київської обласної військової адміністрації на всій території регіону.

Також зазначається, що через зменшення комендантської години більшість приміських та міжміських автобусних маршрутів області працюватимуть довше. Так, пасажирські перевезення збільшать свій час роботи на 60 хвилин вранці та на 30 – ввечері. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що слід за столицею комендантську годину можуть скоротити й у Київській області. Натомість у Києві з 26-го березня комендантську годину скоротять, вона триватиме з 00:00 до 05:00 щодня.

Як повідомляв "Погляд", Київщина залишається в трійці бізнес-привабливих територій України. До слова, в області після бойових дій постраждало більше 100 підприємств. Варто також зазначити, що до Київської області вже переїхало 25 підприємств з гарячих точок. Крім того в липні повідомлялося, що попри війну на Київщині зростає кількість підприємців. Також нещодавно КОВА розповіли, як стати учасником програми "Релокація підприємств".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.