Новини
Україна
Світ-суспільство

ЄС виділив Україні 2,5 млрд євро макрофіну (ВІДЕО)

22.11.2022
Оголошені сьогодні кошти є частиною цьогорічного пакета макрофінансової допомоги ЄС у 9 млрд євро.

Європейський союз виділив додаткові 2,5 млрд євро макрофінансової допомоги для України.

Про це повідомила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

За її словами ЄС планує надати Україні 18 мільярдів євро на 2023 рік, з регулярним виділенням фінансування. Гроші будуть направлені на термінову відбудову, яка призведе до швидкого та успішного відновлення країни.

Оголошені сьогодні кошти є частиною цьогорічного пакета макрофінансової допомоги ЄС у 9 млрд євро. Як очікується, ще 500 млн євро Україна має отримати в грудні.

Нагадаємо, Європейська комісія 9 листопада запропонувала безпрецедентний пакет підтримки для України у розмірі до 18 мільярдів євро на 2023 рік. Ця допомога буде надана у формі пільгових кредитів, які будуть виплачуватися регулярними частинами, починаючи з січня 2023 року.

Нагадаємо, ще минулого тижня Шмигаль заявив, що Україна очікує отримати від ЄС 2,5 млрд євро. Також на початку листопада Єврокомісія офіційно запропонувала виділити Україні €18 млрд допомоги. Ці кошти мають допомогти покрити значну частину короткострокових потреб України у фінансуванні на 2023 рік.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.