Новини
Україна
Економіка

Україна очікує отримати від ЄС 2,5 млрд євро, – Шмигаль

18.11.2022
Також уже в січні має надійти перша частина макрофінансової допомоги у розмірі майже 18 млрд євро.

Україна очікує отримати від ЄС 2,5 млрд євро, – Шмигаль - зображення

Наступного тижня Україна очікує отримати від Європейського Союзу 2,5 млрд євро макрофінансової допомоги. Про це в пятницю, 18 листопада, повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль за результатами спільної пресконференції з віце-президентом Єврокомісії Валдісом Домбровскісом.

"Вже наступного тижня очікуємо отримати від ЄС 2,5 млрд євро макрофінансової допомоги. За результатами сьогоднішніх переговорів також розраховуємо вже у січні 2023 року на першу частину фінансування ЄС у межах "Макрофінансової допомоги плюс" на загальну суму близько 18 млрд євро", –

прем'єр-міністр України Денис Шмигаль

За словами прем'єра, продовжується поглиблення інтеграції України в єдиний ринок ЄС.

"Зокрема домовилися переглянути План пріоритетних дій щодо впровадження Угоди про зону вільної торгівлі. Працюємо над якнайшвидшим приєднанням до єдиної зони роумінгу ЄС та «промисловим безвізом»", –

прем'єр-міністр України Денис Шмигаль

Нагадаємо, на початку листопада Єврокомісія офіційно запропонувала виділити Україні €18 млрд допомоги. Ці кошти мають допомогти покрити значну частину короткострокових потреб України у фінансуванні на 2023 рік.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.