#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Гостомель
Суспільство
Київщина-суспільство

Чому частина споживачів Гостомельської громади залишаються без води?

19.05.2022
Наразі триває підключення до води окремих житлових будинків у кожному з населених пунктів.

Чому частина споживачів Гостомельської громади залишаються без води? - зображення

На Київщині водопостачання вже підведено та відновлено в усіх населених пунктах області. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив очільник гумштабу Київської області Олексій Кулеба, пояснивши, чому частина споживачів Гостомельської громади залишаються без води.

"Наразі триває підключення до води окремих житлових будинків у кожному з населених пунктів. Поки що, через відсутність електропостачання частина споживачів Гостомельської громади залишаються без централізованого водопостачання та водовідведення, проте всі жителі громади мають доступ до питної води. КП «Ірпіньводоканал» відновить надання послуг мешканцям після подачі електроенергії", –

очільник гумштабу Київської області Олексій Кулеба

Нагадаємо, з 16 травня Укрзалізниця додала до проєкту City Express ще одне місто-супутник Києва. Відсьогодні низка приміських поїздів курсуватиме з Києва до Тетерева. Ще з 16 травня на дороги Києва та області повернуться камери фіксації порушень. Також наразі на Київщині відновили роботу вже 280 автобусних маршрутів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.