Новини Київської області
Суспільство
Автоновини
Київ

З 16 травня на дороги Києва та області повернуться камери фіксації порушень

Загалом з понеділка запрацює 128 камер, розташованих у 20 містах та 10 областях.

З 16 травня на дороги Києва та області повернуться камери фіксації порушень - зображення

З понеділка, 16 травня, на низку українських автомобільних доріг повернеться фіксація порушень правил дорожнього руху в автоматичному режимі. Про це повідомили в Telegram-каналі патрульної поліції України.

"З початку війни були вимкнені камери автоматичної фіксації здебільшого із стратегічною метою. Але в час війни не варто забувати про безпеку дорожнього руху, адже недотримання ПДР також продовжує щодня вбивати наших громадян. А перевищення швидкості залишається однією з основних причин ДТП з травмованими та загиблими.

Система автоматичної фіксації вже відмінно себе зарекомендувала та довела свою ефективність до війни. Й наразі готова повернутись до роботи", –

патрульна поліції України

Таким чином, з 16 травня на автомобільних дорогах міст Київ, Біла Церква, Вінниця, Кривий Ріг, Суми, Житомир, Хуст, Мукачево, Івано-Франківськ, Полтава, Тернопіль, Хмельницький, Кропивницький, Одеса, Кременчук, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Луцьк, Львів та Київської, Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської областей запрацюють прилади фіксації правопорушень, які контролюватимуть дотримання вимог ПДР в автоматичному режимі.

Загалом запрацює 128 камер, які розташовані у 20 містах та 10 областях.

Нагадаємо, в Офісі президента пообіцяли, що ситуація з бензином та дизелем покращуватиметься щодня, тож водіїв закликали зберігати спокій.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.