#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство

На Київщині відновили роботу вже 280 автобусних маршрутів

16.05.2022
Наразі пасажирськими перевезеннями забезпечені всі райони Київської області.

На Київщині відновили роботу вже 280 автобусних маршрутів - зображення

Станом на 16 травня на території Київської області відновили роботу 280 приміських та міжміських автобусних маршрутів загального користування, на яких задіяно близько 380 транспортних засобів. Про це повідомили в пресслужбі КОДА.

Зокрема зазначається, що в тому числі відновили роботу автобусні маршрути № 804 "Рожівка – Київ АС "Дарниця", "Вахівка – Київ АС "Полісся", "Андріївка – Київ АС "Полісся", "Козаровичі – Київ АС "Полісся", № 357 "Димер – Київ АС "Дачна".

Таким чином, наразі пасажирськими перевезеннями забезпечені всі райони Київської області.

Нагадаємо, також із 16 травня Укрзалізниця додала до проєкту City Express ще одне місто-супутник Києва. Відсьогодні низка приміських поїздів курсуватиме з Києва до Тетерева. Ще з 16 травня на дороги Києва та області повернуться камери фіксації порушень.

Крім того, відсьогодні у Києві відновила роботу ще одна станція метро та відновлено оплату за проїзд в комунальному транспорті.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.