Новини
Україна
Буча

Через порив водогону Буча залишилася без води

Фахівці встановлюють причину аварії й якщо знадобиться готові працювати й в нічний час.

Через порив водогону Буча залишилася без води - зображення

Через порив водогону 5 грудня Буча залишилася без води. Як зазначають у Telegram-каналі Бучанської міської ради, в місті відсутнє водопостачання через аварійну ситуацію на станції другого підйому по вулиці Пушкінська.

Відомо, що на території, де розміщені резервуари чистої води, виявлено порив водогону, через який вода постачається в центр Бучі.

Наразі фахівці встановлюють причину аварії та за потреби готові працювати й в нічний час.

"На час проведення ремонтних робіт постачання води в мережу перекрито, відновлювальні роботи тривають. Ремонтники працюватимуть і в нічний час", –

керівник КП "Бучасервіс" Сергій Мостіпака

Через порив водогону Буча залишилася без води - зображення
Через порив водогону Буча залишилася без води - 1 - зображення
Через порив водогону Буча залишилася без води - 2 - зображення

Нагадаємо, на початку листопада Буча також була без води, тоді над відновленням стабільного і безперебійного водопостачання в Бучі, яке б залежало від відсутності світла, комунальники працюють вже більше трьох діб. Зрештою проблему з водою в місті вирішили досить оперативно й вже 4 листопада в Бучі відновили водопостачання.

Тоді ж через перебої з водопостачанням в Бучі організували доставку питної води.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.