Новини
Буча
Суспільство
Київщина-суспільство

У Бучі відновили водопостачання

Проте тиск все ще низький, через те, що насоси спроможні закачувати 100-120 кубометрів за годину, а споживачі вибирають 300 кубометрів води.

У Бучі відновили водопостачання - зображення

У Бучі відновили водопостачання. Про це повідомив мер міста Анатолій Федорук у п’ятницю, 4 листопада.

"Ми поновили водопостачання в центрі міста.

Щоб вирішити проблему зі струмом, фахівці КП «Бучасервіс» відновили і заживили від генератора 5 свердловин. Ще 2 вийшли з ладу через постійне вимкнення електрики і перепади напруги, тож їх ремонтують – будуть замінені насоси.

Зараз резервуари наповнені, але йде велике споживання води. Якщо насоси спроможні закачувати 100-120 кубометрів за годину, то споживачі вибирають 300 кубометрів води. Тому тиск все ще низький", –

мер Бучі Анатолій Федорук

У Бучі відновили водопостачання - зображення

Також повідомляється, що з енергетиками вдалося домовитися про те, що трансформаторні підстанції, від яких іде живлення найбільшої кількості свердловин міста Буча, перестануть вимикати під час планових відключень.

Сьогодні ж комунальники міста планують підключити в систему 2 резервні свердловини. За розрахунками фахівців, 9 свердловин, що подають воду в резервуари чистої води на вулиці Пушкінській, має вистачити для безперервного водопостачання центру Бучі.

Як повідомляв "Погляд", над відновленням стабільного і безперебійного водопостачання в Бучі, яке б залежало від відсутності світла, комунальники працюють вже більше трьох діб. Проблему з водою в місті обіцяли вирішити найближчим часом.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.