Новини
Буча
Суспільство
Київщина-суспільство

Проблему з водою в Бучі обіцяють вирішити найближчим часом

Невдовзі мають підключити потужні генератори і заживити сім свердловин, що забезпечить стабільний тиск в системі.

Проблему з водою в Бучі обіцяють вирішити найближчим часом - зображення

Проблему з водою в Бучі обіцяють вирішити найближчим часом. За словами мера міста Анатолія Федорука, над відновленням стабільного і безперебійного водопостачання в Бучі, яке не буде залежати від відсутності світла, комунальники працюють вже третю добу.

"Технічне рішення знайдено. Сьогодні завершується ремонт свердловин (все обладнання є в наявності), завершується монтаж ліній резервного живлення.

Невдовзі буде підключено потужні генератори, які ми днями отримали від наших партнерів, і заживлено 7 свердловин, що даватимуть стабільний тиск в систему", –

мер Бучі Анатолій Федорук

Проблему з водою в Бучі обіцяють вирішити найближчим часом - зображення

Зазначається, що до спільного вирішення проблеми, зокрема, долучили енергетиків, які оперативно допомогли розробити схеми перепідключень і надали доступи до трансформаторних підстанцій.

"Ми в Бучанській міській раді розуміємо, які великі незручності ви всі терпите без води і просимо вибачення за це.

Комунальники зараз працюють безперервно, щоб налагодити систему, що працюватиме стабільно" –

мер Бучі Анатолій Федорук

Нагадаємо, 31 жовтня 80% споживачів столиці залишилися без води. Проте вже 1 листопада водопостачання в домівки киян повністю відновили.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.