Новини
Війна з Росією

Зеленський звернувся до російських військових: хочете жити – тікайте

29.09.2022
Також президент порадив окупантам, за можливості, здаватися в полон українським військовим.

Зеленський звернувся до російських військових: хочете жити – тікайте - зображення

Президент України Володимир Зеленський упевнений, що ситуація на фронті зрозуміла і прогнозована, тому він в черговий раз звернувся до російських військових, які бажають залишитися живими, окресливши який вибір у них на сьогодні є. Про це глава держави заявив у зверненні за підсумками 217-го дня війни.

"Хочете жити – тікайте. Хочете жити – здавайтесь у полон. Хочете жити – боріться на своїх вулицях за свою свободу. У вас і так все забрали. Чи у когось із вас є нафтові вежі? Чи є палаци? Чи є виноградники? Можливо, є яхти? Чи якийсь банк? За що ви взагалі боретеся? У вас є лише кредити, щось увечері пожерти і тепер – мобілізація. Боріться за своє! Не лізьте на нашу землю, в нашу душу та в нашу культуру", –

президент України Володимир Зеленський

Також глава держави підкреслив, що росія помиляється, якщо вважає, що "зможе "проскочити" з усім тим, що робить на окупованій території", тому що світ не зрадить свої цінності, злякавшись чергових російських оголошень про анексію.

За словами Зеленського, головним завданням української влади зараз є координація дій з партнерами у відповідь на організовані росією фальшиві референдуми та всі пов’язані з ними загрози.

Нагадаємо, 28 вересня Зеленський обговорив з Ердоганом псевдореферендуми. Також стало відомо, що президент цього дня провів цілу серію переговорів, обговорюючи це питання, зокрема з: канцлером Німеччини Шольцом, премʼєр-міністром Канади Трюдо, премʼєр-міністром Великої Британії Трасс, генеральним секретарем ООН Гутеррішом та президент Європейської ради Шарлем Мішелем. Усім їм він подякував за чітку й недвозначну підтримку та розуміння української позиції.

Нагадаємо, 27 вересня в рф почали оголошувати “результати” псевдореферендумів. Експерти вважають, що росія спробує анексувати окуповані території до чи після 1 жовтня. Також була інформація про те, що російські окупанти можуть мобілізувати до 10 тис. чоловіків з Маріуполя.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.