Новини
Війна з Росією

росія спробує анексувати окуповані території до чи після 1 жовтня (ВІДЕО)

27.09.2022
Саме ця дата є початком циклу призову у росії.

росія спробує "анексувати" окуповані території України до чи після 1 жовтня, щоб незаконно залучити до мобілізації українських громадян.

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни.

Саме ця дата є початком циклу призову у росії. Кремль може включити українських громадян на окупованих територіях у російський призовний цикл, розширивши примусову мобілізацію для громадян України у війні проти України.

"Як і "російські громадяни" згідно з російським законодавством, українські чоловіки від 18 до 27 років на анексованих територіях отримають право на військову службу", - вказують експерти.

Деяких українців уже мобілізовано. Так званий "губернатор" Севастополя прозвітував про мобілізацію близько 2 тисяч осіб в окупованому Криму і Севастополі.

Нагадаємо, 27 вересня британська розвідка також назвала дату, коли путін може оголосити про приєднання окупованих територій України. Проте, як заначають у Міноборони Британії, це не дасть бажаного ефекту в рф.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.