Новини
Війна з Росією

російські окупанти можуть мобілізувати до 10 тис. чоловіків з Маріуполя (ВІДЕО)

27.09.2022
Міський голова Маріуполя закликав людей евакуюватись.

В окупованому Маріуполі можуть примусово мобілізувати до 10 тисяч чоловіків, які вижили післям бомбардування міста.

Про це повідомив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Він зазначає, якщо росія мобілізує своїх громадян із депресивних регіонів, кидає їх, як м'ясо, на фронт. То і наших громадян вони жаліти не будуть. Люди, які відвідують окупований Донецьк, говорять, що на вулиці немає чоловіків, оскільки їх мобілізують.

Наразі противник може мобілізувати близько 10 тисяч маріупольців, - повідомив Бойченко.

Також міський голова Маріуполя додав, що минулої доби з міста виїхало тільки 8 людей, це може свідчити про те, що росія "закриває" Маріуполь.

Бойченко закликав людей евакуюватись.

Нагадаємо, 21 вересня путін оголосив часткову мобілізацію, в ході якої мають призвати 300 000 осіб. Російська влада обіцяє, що призиватимуть лише людей з військовим досвідом і тих, у кого є військові спеціальності. Їм також обіцяють додаткову підготовку.

Також повідомлялося раніше, що окупанти планують провести з 23 по 27 вересня псевдореферендуми про приєднання до росії окупованих територій України. Йдеться, про Донецьку, Луганську, Херсонську та Запорізьку області. Згодом стало відомо, що окупанти почали залякувати мелітопольців у перший день псевдореферендуму. 23 вересня в місті пролунав гучний вибух, тим самим росіяни намагалися змусити мешканців міста сидіти вдома. Згодом у ГУР підтвердили інформацію, що росіяни змушують населення брати участь в "референдумах".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.