Новини
Російсько-Українська війна

У рф почали оголошувати “результати” псевдореферендумів: які цифри фальсифікують пропагандисти (ВІДЕО)

Окупанти заявляють, що загальна явка "учасників" фейкових референдумів у терористичній "ЛНР" склала 92,6%.

в рф почали оголошувати перші "результати" псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях України.

Окупанти заявляють, що загальна явка "учасників" фейкових референдумів у терористичній "ЛНР" склала 92,6%.

Про це пишуть російські пропагандистські ЗМІ.

Пропагандисти фальсифікували дані, та повідомляють, що більшість жителів окупованих території України хочуть приєднатися до рф. Окупанти намалювали такі цифри:

  • по Запорізькій області за – 98,19%,

  • по "ДНР" за – 97,91%,

  • по "ЛНР" за – 97,82%,

  • по Херсонській області за – 96,97%.

Так званий підрахунок голосів триває.

Як зазначають у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, ці цифри не мають нічого спільного з реальністю. Для прикладу, росіяни заявили, що "явка виборців у Запорізькій області становила 66,43%". Хоча насправді, наразі регіон покинули 80% населення, тобто щоб отримати хоча б 51% голосів, в імітації волевиявлення повинні були б взяти участь всі жителі окупованих територій із правом голосу.

До слова, населення Запорізької області – 1,687 млн осіб, з них близько 750 тисяч проживають у Запоріжжі, яке не окуповане росіянами.

Нагадаємо, окупанти планують провести з 23 по 27 вересня псевдореферендуми про приєднання до росії окупованих територій України. Йдеться, про Донецьку, Луганську, Херсонську та Запорізьку області. Згодом стало відомо, що окупанти почали залякувати мелітопольців у перший день псевдореферендуму. 23 вересня в місті пролунав гучний вибух, тим самим росіяни намагалися змусити мешканців міста сидіти вдома. Згодом у ГУР підтвердили інформацію, що росіяни змушують населення брати участь в "референдумах".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.