Новини
Україна
Новини Київської області
Відбудова регіону

За 45 днів: на Київщині завершують відновлення енергопостачання

До відновлювальних робіт було залучено понад 1000 працівників з різних регіонів України.

За 45 днів: на Київщині завершують відновлення енергопостачання - зображення

На Київщині завершується відновлення енергопостачання, про це в своєму Telegram-каналі повідомив керівник гуманітарного штаба Олексій Кулеба.

"Замість 60 запланованих днів, роботи тривали 45. Це дуже важливий момент і ми вдячні всім працівникам ремонтних бригад, які це зробили для людей в чиї домівки разом з російськими окупантами прийшла темрява. До відновлювальних робіт було залучено понад 1000 працівників з різних регіонів України. Живлення відновили у більше як 260 тисяч споживачів", –

керівник гуманітарного штаба Олексій Кулеба

Варто зазначити, що окупанти пошкодили 10 000 кілометрів електроліній. Натомість вартість робіт склала 300 мільйонів гривень у відновлення мереж.

В КОДА наголошують, що наразі всі підстанції в регіоні заживлені. Тепер енергетики працюватимуть над підключенням кожного окремого будинку та квартири до електропостачання.

Нагадаємо також, що в столичному регіоні запрацював уже 61 дитсадок. А днями в усіх населених пунктах Київської області відновили водопостачання.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.