#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Гостомель
Суспільство
Київщина-суспільство

На Київщині в усіх населених пунктах відновили водопостачання

16.05.2022
Без централізованого водопостачання залишаються лише окремі будинки у смт Гостомель через відсутність електропостачання.

На Київщині в усіх населених пунктах відновили водопостачання - зображення

В усіх населених пунктах Київської області вже відновили водопостачання. Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

Проте, на жаль, доступу до води мають ще не всі абоненти. Роботи з підключення до води окремих житлових будинків ще тривають.

"Без централізованого водопостачання залишаються лише окремі будинки у смт Гостомель через відсутність електропостачання. Наразі уже закуплено 1 км магістрального електрокабеля для вирішення питання", –

пресслужба Київської обласної військової адміністрації

Нагадаємо, також із 16 травня Укрзалізниця додала до проєкту City Express ще одне місто-супутник Києва. Відсьогодні низка приміських поїздів курсуватиме з Києва до Тетерева. Ще з 16 травня на дороги Києва та області повернуться камери фіксації порушень. Також наразі на Київщині відновили роботу вже 280 автобусних маршрутів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.