Новини
Україна
Київ

“Візьму палку і поб’ю”: намісник “Лаври” погрожує журналістам (ВІДЕО)

Митрополит, відомий також на прізвисько Паша "Мерседес", був у супроводі священників, які розштовхували журналістів ліктями.

Намісник Києво-Печерської лаври митрополит УПЦ МП Павло пригрозив журналістам побиттям та перешкоджав їхній діяльності. Одну з журналісток він штовхнув, а оператору пошкодив камеру. Інциденти сталися біля входу до Нижньої лаври.

Митрополит, відомий також на прізвисько Паша "Мерседес", був у супроводі священників, які розштовхували журналістів ліктями.

"Я зараз візьму палку і поб'ю усі ваші фотоапарати. Я не погрожую, це ти погрожуєш".

Згодом фотокореспондент закликав Павла сказати, що росія напала на Україну. На цьому один зі священників розвернувся до журналіста та порвав йому провід до техніки.

Також з'явилося відео, як митрополит УПЦ мп штовхнув журналістку телеканалу

"Еспресо", а його "бодигард" – журналістку "Суспільного".

"Я вас не запрошував. Я не хочу спілкуватись. Це не державна установа, і я не державна людина".

Він також заявив, що журналістів треба "віддати анафемі".

Віруючі УПЦ МП завзято захищали представників цієї церкви і так не пустили представників комісії Мінкульту до Лаври. Одна з представниць релігійної організації почала ображати чиновницю.

Поліція Києва вже розпочала кримінальне розслідування за фактом перешкоджання журналістській діяльності на території Києво-Печерської Лаври.

З 29 березня УПЦ МП мала звільнити всі приміщення, що орендуються у Києво-Печерській лаврі. Державний заповідник розірвав договір про оренду цією церквою Нижньої Лаври, укладений у липні 2013 року.

Станом на ранок 30 березня священики УПЦ МП проводять у Лаврі богослужіння.

Державна аудиторська служба України після перевірки виявила незаконну передачу у користування пам’яток культурної спадщини та 36 незаконних споруд на території Лаври.

Вас також можуть зацікавити такі новини: