Новини
Суспільство
Україна-суспільство

54% українців хочуть ліквідації УПЦ МП (ВІДЕО)

Ще 24% виступають за дещо "м’якший" підхід, який не вводить повної заборони, але передбачає встановлення державного контролю та нагляду.

Дві третини українців вважають, що держава має втрутитися у діяльність УПМ МП, з них 54% переконані, що цю церкву треба повністю заборонити в Україні.

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного 4-27 грудня.

Ще 24% виступають за дещо "м’якший" підхід, який не вводить повної заборони, але передбачає встановлення державного контролю та нагляду.

І лише 12% респондентів вважають, що нічого не варто робити і не варто втручатися у справи УПЦ МП, а розслідувати лише окремі можливі випадки правопорушень.

Статистична похибка вибірки становить 1,78%.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що священника УПЦ МП посадили на 12 років, відомо, що він “зливав” окупантам дані про ЗСУ. А наприкінці листопада СБУ повідомила про результати обшуків у Києво-Печерській Лаврі та інших будівлях УПЦ МП. Перед цим же стало відомо, що СБУ проводить обшуки в Києво-Печерській Лаврі. Тоді ж зазначалося, що ці "безпекові заходи" проводилися, зокрема, для недопущення використання Лаври як осередку "русского мира".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.