Новини
Україна
Екологія
Київ

Весняне водопілля: рівень води в Дніпрі в Києві знову підвищився

Місцева влада запевняє, що небезпеки немає.

Весняне водопілля: рівень води в Дніпрі в Києві знову підвищився - зображення

У Києві знову підвищився рівень води в Дніпрі в порівнянні з попереднім днем, проте жодної загрози це не становить. Про це повідомили в Київській обласній військовій адміністрації.

"Станом на 10:00 11.05.2023 рівень води р. Дніпро у Києві біля моста "Метро" становить 9 280 см (за Балтійською системою висот). Температура води: 13°C. В порівнянні з попереднім днем рівень водопілля збільшився на 10 см. Жодних негативних наслідків цей підйом не несе. Адже до критичного показника для столиці ще близько 1,5. Теперішня висота повені на 30 см менше максимальних показників в середині квітня. Тож, наразі загроз для Києва немає" ‒

начальник КМВА Сергій Попко

І хоча рівень небезпеки гідрологічних явищ у столиці залишається І (жовтий), зазначається, що аварійних підтоплень по місту Києву не зафіксовано. Проте залишаються підтопленими заплавні території ‒ острови у парку "Муромець", "Гідропарк", Труханів острів, Галерна затока, Корчувате, приватні ділянки в районі Осокорків. Промислові об’єкти і житлові масиві міста поза загрозою підтоплення.

Як писав "Погляд", кілька тижнів тому внаслідок рясних опадів та підняття рівня води в річці Тетерів, тимчасову переправу на автодорозі Київ – Овруч було підтоплено. Раніше, 13 квітня, повідомлялося, що в Іванкові на кількох вулицях підтопило будинки. А напередодні мешканців Київської області попередили про можливе затоплення прирічкових населених пунктів.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.