Новини
Новини Київської області
Вишгородський район

Потоп у Іванкові. Підтоплено тимчасову переправу до селища: як об'їжджати?

Ситуація зі стихійним лихом лишається напруженою.

Потоп у Іванкові. Підтоплено тимчасову переправу до селища: як об'їжджати? - зображення
Потоп у Іванкові. Підтоплено тимчасову переправу до селища: як об'їжджати? - 1 - зображення
Потоп у Іванкові. Підтоплено тимчасову переправу до селища: як об'їжджати? - 2 - зображення

Внаслідок рясних опадів та підняття рівня води в річці Тетерів, тимчасову переправу на автодорозі Київ – Овруч підтоплено. Про це повідомили в пресслужбі КОВА.

"Станом на ранок 14 квітня міст закритий для пересування будь-якої транспортної техніки. Через підтоплення тимчасової переправи об'їзд до Іванкова здійснюється через с. Кухарі", –

пресслужба КОВА

Інформацію також підтвердив очільник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

"Ситуація зі стихійним лихом лишається напруженою. Нагадаю, що через тривалі опади розмило дамбу місцевого ставка, водою затопило вулиці населеного пункту.

Зараз об’їзд до Іванкова здійснюється через село Кухарі. Закликаємо громадян бути обережними. Поліція забезпечує правопорядок та допомагає громадянам подолати наслідки стихійного лиха", –

очільник поліції Київської області Андрій Нєбитов

Також зазначається, що наразі правоохоронці на місці проводять роз’яснювальну роботу щодо маршруту об’їзду даної тимчасової переправи.

Потоп у Іванкові. Підтоплено тимчасову переправу до селища: як об'їжджати? - зображення

Нагадаємо, 13 квітня повідомлялося, що в Іванкові на кількох вулицях підтопило будинки. А напередодні мешканців Київської області попередили про можливе затоплення прирічкових населених пунктів.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.