Новини
Новини Київської області
Екологія

Мешканців Київської області попередили про можливе затоплення прирічкових населених пунктів

У пристоличному регіоні оголошено ІІ рівень небезпеки.

Мешканців Київської області попередили про можливе затоплення прирічкових населених пунктів - зображення
Фото ілюстративне

Мешканців Київщини попередили про небезпечні гідрологічні явища 13-14 квітня. Про це повідомили в Українському гідрометеорологічному центрі.

"Унаслідок пропуску весняного водопілля через Київську ГЕС на р. Дніпро у Вишгородському, Броварському та Бориспільському районах відмічатиметься затоплення заплавних територій", –

Український гідрометеорологічний центр

Також зазначається, що можливе початкове затоплення низьких ділянок садово-дачної забудови, присадибних ділянок у ряді прирічкових населених пунктів. Про це повідомили в Українському гідрометеорологічному центрі.

У зв'язку з небезпечними гідрологічними явищами в пристоличному регіоні оголошено ІІ, помаранчевий, рівень небезпеки. Мешканців області закликають у випадку надзвичайної ситуації відразу телефонувати за номером 101.

Нагадаємо, на початку лютого на Десні в Броварщині продовжували боротися з льодовим затором. У такий спосіб намагалися знизити рівень води та запобігти підтопленню у прибережних зонах. А в січні через утворення льодового затору на р. Десна в кількох населених пунктах піднявся рівень води та підтопив домогосподарства на Броварщині. Тоді роботи з підриву льоду тривали кілька днів, зокрема, сапери здійснили серію підривів льодового затору в районі сіл Погреби та Зазим‘я.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.