#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Автоновини
За кордоном

В Японії запустили перший у світі автобус-потяг

28.12.2021
Він вміє їздити як дорогами, так і рейками.

В Японії запустили перший у світі автобус-потяг - зображення
Фото: Tokushima Prefectural Government/Handout via REUTERS

В японському місті Кайо запустили перший у світі гібрид потяга та автобуса, який може їздити як автошляхами, так і рейками, повідомляє видання The The Business Standart.

Дворежимний пересувний засіб DMV схожий на автобус, проте має висувні залізничні колеса спереду. Коли цей транспорт під’їжджає до залізниці, водій може за 15 секунд опустити ці залізничні колеса і рушати рейками. До слова, ставши на рейки, передні автомобільні колеса піднімаються і не торкаються рейок, тоді як задні автомобільні колеса їдуть рейками.

В Японії запустили перший у світі автобус-потяг - зображення
Фото: Tokushima Prefectural Government/Handout via REUTERS

DMV працює на дизельному паливі та може перевозити 21 пасажира, його швидкість може сягати 60 км/год залізницею і близько 100 км/год шосе.

На розробку DMV розробники витратили приблизно десять років і наразі вони сподіваються, що новий транспортний засіб привабить туристів, а також полегшить пересування для людей похилого віку, оскільки на ньому можна переміщатися і шосе, і залізницею.

Нагадаємо, нещодавно також стало відомо, що в Японії винайшли телевізор, що передає смак їжі.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.