Біла Церква
Суспільство
Здоров'я
Київщина-суспільство

В лікарні на Білоцерківщині запрацювало нове відділення

Медичний заклад також отримав сучасне обладнання.

В лікарні на Білоцерківщині запрацювало нове відділення - зображення

У Тетіївській центральній лікарні запрацювало нове відділення, про це повідомили в пресслужбі Київської обласної військової адміністрації.

"За допомогою нового обладнання медичні працівники можуть швидко та якісно надавати кваліфіковану допомогу", –

заступник голови Київської ОВА Віталій Власюк

Медичний заклад також отримав сучасне обладнання, що вже рятує життя мешканців громади. Наприклад, новітній томограф здатен вчасно виявити ознаки раку підшлункової залози, а сканограма комплексно відсканувати все тіло та допомогти поставити чіткий діагноз. До слова, новим обладнанням забезпечено і пологове відділення. Там вже встановили ліжко для пологів, операційну лампу та операційний стіл.

Нагадаємо, в Макарові відбудову Центру первинної медико-санітарної допомоги почали наприкінці травня. Натомість Київський обласний перинатальний центр облаштували новітнім обладнанням. Також нещодавно медичні заклади Бородянки та Ірпеня отримали станції Tesla Powerwall. А в Броварській лікарні робитимуть операції на судинах.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.