В лікарні на Білоцерківщині запрацювало нове відділення
![В лікарні на Білоцерківщині запрацювало нове відділення В лікарні на Білоцерківщині запрацювало нове відділення - зображення](/storage/resized/lg/news/96a2b820-25ef-4b65-afce-8182d00e6a55/26_med.jpg)
У Тетіївській центральній лікарні запрацювало нове відділення, про це повідомили в пресслужбі Київської обласної військової адміністрації.
"За допомогою нового обладнання медичні працівники можуть швидко та якісно надавати кваліфіковану допомогу", –
заступник голови Київської ОВА Віталій Власюк
Медичний заклад також отримав сучасне обладнання, що вже рятує життя мешканців громади. Наприклад, новітній томограф здатен вчасно виявити ознаки раку підшлункової залози, а сканограма комплексно відсканувати все тіло та допомогти поставити чіткий діагноз. До слова, новим обладнанням забезпечено і пологове відділення. Там вже встановили ліжко для пологів, операційну лампу та операційний стіл.
Нагадаємо, в Макарові відбудову Центру первинної медико-санітарної допомоги почали наприкінці травня. Натомість Київський обласний перинатальний центр облаштували новітнім обладнанням. Також нещодавно медичні заклади Бородянки та Ірпеня отримали станції Tesla Powerwall. А в Броварській лікарні робитимуть операції на судинах.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.