Новини
Бровари
Суспільство
Здоров'я

Скоро у Броварській лікарні робитимуть операції на судинах

У медзаклад доставили ангіограф.

Скоро у Броварській лікарні робитимуть операції на судинах - зображення

У Броварській лікарні з'явився апарат, який дозволить робити операції на судинах серця, шиї, голови та кінцівок. У медзаклад доставили ангіограф, повідомляють на Урядовому порталі.

"Донедавна, через брак обладнання та відповідних спеціалістів, у медзакладі не мали змоги надавати послуги з оперативного лікування інфарктів, тому хворих необхідно було направляти на лікування до столиці. Відтепер у лікарні працюватимуть лікарі Донецького обласного кардіологічного центру. Цей медзаклад був зруйнований російськими військами, тому частина його фахівців, до відновлення будівлі та роботи Центру, працюватимуть саме у Броварській лікарні", –

Урядовий портал

Доступні малоінвазивні операції на судинах серця, шиї, голови, кінцівках та лікування патології різних аритмій будуть у Броварах вже з червня.

Що таке ангіограф?

Нагадаємо, нещодавно медичні заклади Бородянки та Ірпеня отримали станції Tesla Powerwall. До слова, у Бородянці 5 травня проведуть виїзний прийом фахівців Інституту кардіології.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.