Макарів
Суспільство
Здоров'я

У Макарові починають відбудову Центру первинної медико-санітарної допомоги

Під час бойових дій медичний заклад було повністю зруйновано.

У Макарові починають відбудову Центру первинної медико-санітарної допомоги - зображення

У Макарові починають відбудову Центру первинної медико-санітарної допомоги. Відповідний Меморандум щодо співпраці з відбудови медичного закладу підписали сьогодні, 30 травня, повідомив у своєму Telegram-каналі голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

"Відновлення роботи медичних закладів на деокупованих територіях є пріоритетним, проте це необхідно робити спільними зусиллями влади та бізнесу. Таке потужне партнерство допоможе не тільки відновити, а й модернізувати постраждалі під час російської збройної агресії медичні заклади Київщини", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

Нагадаємо, під час бойових дій на Київщині російські військові пошкодили та зруйнували значну кількість об’єктів соціальної інфраструктури, серед яких 80 медичних закладів.  Два з них – зруйновані повністю. Це Макарівський центр первинної медицини та Гурівщинська медична амбулаторія.

Нагадаємо, Київський обласний перинатальний центр облаштували новітнім обладнанням. Також нещодавно медичні заклади Бородянки та Ірпеня отримали станції Tesla Powerwall. А в Броварській лікарні робитимуть операції на судинах.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.