#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Україна-суспільство

УПЦ офіційно "відхрестилася" від російської церкви

28.05.2022
Відповідне рішення прийняли на засіданні собору.

УПЦ офіційно

Собор Української Православної Церкви, що відбувся надвечір 27 травня офіційно оголосила про самостійність від російської церкви, про це повідомили на сторінці УПЦ у Facebook.

"Виражаємо незгоду з позицією Патріарха Московського і всієї Русі Кирила щодо війни в Україні. Собор ухвалив відповідні доповнення і зміни до Статуту про управління Української Православної Церкви, що свідчать про повну самостійність і незалежність Української Православної Церкви", –

Центр інформації УПЦ

Також в УПЦ зазначили, що засуджують війну як порушення Божої заповіді "Не вбивай!", висловлюють співчуття усім, хто постраждав у війні та звернувся до влади України та рф з проханням продовжувати переговорний процес.

Крім того обговорювалися питання про відновлення миру в Українській Православній Церкві.

Нагадаємо, від початку війни російські окупанти вбили в Україні 240 дітей. Також відомо, що росія незаконно вивезла з України вже понад 238 тис. дітей.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.