#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Україна-суспільство

Українців закликають долучитися до збору доказів щодо воєнних злочинів росіян

23.06.2022
Обіцяють, що жодне свідчення не залишиться поза увагою.

Українців закликають долучитися до збору доказів щодо воєнних злочинів росіян - зображення
Фото: pixabay

Українців закликають долучитися до збору доказів щодо воєнних злочинів росіян. В Україні функціонує проєкт міністерства юстиції "Скажи правду", створений для притягнення рф до відповідальності у Європейському суді з прав людини та Міжнародному суді ООН, нагадують на Facebook-сторінці Державної служби спеціального зв‘язку та захисту інформації України.

Для того, аби розповісти власну правду, необхідно навести факти порушень прав людини на вебпорталі humanrights.gov.ua.

Що потрібно для того, щоб долучитися до проєкту "Скажи правду"?

·        заповнити на порталі форму з інформацією про злочин, свідків та жертв;

·        додати фото, відео, документи та розказати якомога більше про те, що сталося.

"Жодне свідчення не залишиться поза увагою. Російські окупанти повинні відповісти за кожен злочин, вчинений ними на території України!", –

Державна служба спеціального зв‘язку та захисту інформації України

Нагадаємо, через повномасштабну війну рф в Україні загинуло 4253 цивільних, зокрема, від початку війни російські окупанти вбили в Україні понад 260 дітей. Також відомо, що росія незаконно вивезла з України вже понад 238 тис. дітей.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.