Новини
Російсько-Українська війна

З початку війни окупати вбили понад 260 українських дітей

Ця цифра може бути не остаточною, оскільки триває робота з її встановлення в місцях ведення активних бойових дій.

З початку війни окупати вбили понад 260 українських дітей - зображення
Фото: pixabay

Сьогодні, 4 червня, День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Під час війни в Україні окупанти вбили понад 260 дітей, повідомляє патрульна поліція України.

"За кожною невимовний біль втрати і страждання батьків та рідних. Понад 260 дітей більше ніколи не побачать наших переможних світанків, не обіймуть матусь, не скажуть татові, як сильно його люблять, не підуть у перший клас, не стануть винахідниками чи інженерами у нашій вільній і незалежній Україні", –

патрульна поліція України

Також зазначається, що навіть ця цифра (понад 260) не остаточна, оскільки триває робота з її встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Нагадаємо, через повномасштабну війну рф в Україні загинуло понад 4 тис. цивільних. Також відомо, що росія незаконно вивезла з України вже понад 238 тис. дітей.

24 лютого росія розв’язала повномасштабну війну проти України. За цей час українські захисники звільнили кілька областей та зняли загрозу захоплення столиці. Про основні події в перший день війни читайте в матеріалі "Погляду".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.