Новини
Новини Київської області
Ворзель
Відбудова регіону

У Ворзелі почали відбудовувати пошкоджені окупантами будинки

Ремонтні роботи розпочали в мікрорайоні Учгосп.

У Ворзелі почали відбудовувати пошкоджені окупантами будинки - зображення

У Ворзелі розпочались ремонтні роботи з відновлення будинків, що постраждали внаслідок воєнних дій. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив міський голова Бучі Анатолій Федорук.

"Робимо ще один важливий крок у відбудові Бучанської громади – розпочали ремонтні роботи у мікрорайоні Учгосп, що в селищі Ворзель.

Через ворожі обстріли тут зазнали пошкоджень дахи десятків житлових будинків. Тож важливо на кожному з них замінити покрівлі, утеплити горища та встановити блискавкозахист", –

міський голова Бучі Анатолій Федорук

Також планують підсилити конструкції двох будинків з цього переліку, а також змінити всі вікна та двері у під’їздах.

Крім того, за словами очільника громади, місцеві мешканці можуть подати заявку на участь у програмі "ВідновиДІМ" від Фонду енергоефективності, що дасть можливість залучити до 7,2 млн грн на ремонт у кожному будинку місць загального користування.

"Обов’язкова умова для участі – створення ОСББ місцевими мешканцями будинку. Для Учгоспу це хороше рішення. Розраховую, що місцеві мешканці ним скористаються, а ми, зі свого боку, будемо максимально сприяти в подачі відповідних заявок на фінансування", –

міський голова Бучі Анатолій Федорук

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, як отримати до 7,2 млн грн на відбудову багатоквартирних житлових будинків.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.