Новини
Новини Київської області
Буча
Відбудова регіону

У Бучі пояснили, як отримати до 7,2 млн грн на відбудову багатоквартирних житлових будинків

Важлива умова ‒ учасниками можуть стати лише ОСББ.

У Бучі пояснили, як отримати до 7,2 млн грн на відбудову багатоквартирних житлових будинків - зображення

Стало відомо, хто та як може стати учасником пілотного проєкту "ВідновиДім", який восени почав діяти на території Житомирської, Київської, Сумської та Чернігівської областей.

Як пояснили в Бучанській міській раді, на відбудову багатоквартирного житлового будинку можна отримали до 7,2 млн грн.

"Є рішення для багатоквартирних житлових будинків, які постраждали від військових дій – вони можуть отримати до 7,2 мільйона гривень.

Гранти стовідсоткові, програму фінансує Європейський союз. Механізм швидкий – 70% коштів дають одразу, тож будівельники можуть швидко розпочати роботи", –

пресслужба Бучанської міської ради

Підкреслюють, що учасниками програми можуть стати лише ОСББ.

Також пояснили, якими мають бути кроки, аби взяти участь у програмі.

"Для того, щоб взяти участь в програмі, потрібно звернутися з відповідною заявою до Бучанської міської ради. Наші фахівці проконсультують і допоможуть якнайшвидше оформити всі необхідні документи", –

пресслужба Бучанської міської ради

Зазначається, що отримані кошти можна витратити на ремонт місць загального користування – покрівель, фасадів, віконних та балконних конструкцій, а також внутрішньобудинкових мереж.

До слова, також нещодавно стало відомо, скільки людей на Київщині можуть розраховувати на відбудову житла цьогоріч. У січні "Погляд" повідомляв, що UNITED24 презентувала напрямок “Відбудова України”.

Нагадаємо, майже 80 будинків на Вокзальній у Бучі обіцяють відремонтувати за три місяці. Про те, що в Бучі розпочалася відбудова вулиці Вокзальна стало відомо ще в листопаді минулого року.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.