Новини
Макарів
Суспільство
Здоров'я

У Макарові показали, як відбудовують амбулаторію

23.09.2022
Коли будівництво буде завершено, там зможуть отримувати медичну допомогу 16 тис. жителів громади.

У Макарові показали, як відбудовують амбулаторію - зображення

У Макарові показали як відбудовують амбулаторію. Медичний заклад у селище на початку березня знищили окупанти. Світлинами того, на якому етапі знаходиться будівництво поділився голова Макарівської громади Вадим Токар у п’ятницю, 23 вересня.

"Відновлення медичної інфраструктури триває. На початку березня Макарівську амбулаторію було повністю знищено російськими окупантами. Наразі вже розпочалося її будівництво за рахунок донорських коштів", –

голова Макарівської громади Вадим Токар

За його словами, після відбудови близько 16 тис. жителів Макарівської громади зможуть отримати якісну та своєчасну медичну допомогу.

У Макарові показали, як відбудовують амбулаторію - зображення

Нагадаємо, в Макарові відбудову Центру первинної медико-санітарної допомоги почали наприкінці травня.

Також "Погляд" повідомляв, що Київський обласний перинатальний центр облаштували новітнім обладнанням. Також нещодавно медичні заклади Бородянки та Ірпеня отримали станції Tesla Powerwall. А в Броварській лікарні робитимуть операції на судинах.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.