Новини Київської області
Відбудова регіону

У Київський області японська Miyamoto International побудує сміттєпереробний завод

Новий комплекс перш за все буде переробляти відходи від демонтажу зруйнованих росіянами будівель.

У Київський області японська Miyamoto International побудує сміттєпереробний завод - зображення
Фото - КОВА

18 жовтня очільник Київської облдержадміністрації Руслан Кравченко провів зустріч з генеральним директором Miyamoto International Хідекі «Кіт» Міямото. Сторони домовились про будівництво сміттєпереробного заводу на Київщині. Кінцеві дати будівництва підприємства невідомі.

Про це пише на власній сторінці у Facebook голова Київської ОДА Руслан Кравченко.

Новий комплекс перш за все буде переробляти відходи від демонтажу зруйнованих росіянами будівель.

«Київщина дійсно зацікавлена в належній організації алгоритму ідентифікації, збору та утилізації відходів руйнації. Це – важливий етап відновлення, яке зараз активно відбувається у регіоні. Адже під час демонтажу зруйнованих окупантами будівель утворюється величезна кількість таких відходів. Також хочемо налагодити їх переробку із застосуванням сучасних світових технологій для створення можливостей із їх повторного використання. Наша мета – збереження природних ресурсів, зменшення забруднення довкілля та розвиток економіки області», —

розповів Кравченко.

Руслан Кравченко уточнив, що сам сміттєпереробний завод вже на стадії проєктування:

"Цей проєкт вже впроваджується компанією в Україні за кошти міжнародних донорів. Домовилися запустити відповідні процеси, які, звичайно, ще потребуватимуть подальшої деталізації, підготовки належного техніко-економічного обґрунтування, залучення партнерів, які б забезпечили фінансовий супровід тощо", —

пише Кравченко.

Miyamoto International зараз має офіційні представництва у 27 країнах світу, зокрема і в Києві. Компанія вже 20 років займається відновленням зруйнованого житла і критичної інфраструктури та інжинірингом, зокрема у США, Японії, Мексиці, Афганістані та Індонезії.

Нагадаємо, що Прем’єр-міністр Денис Шмигаль разом з урядовою командою 12 січня відвідав місто-герой Ірпінь у Київській області, де був представлений перший проект напрямку «Відбудова України» в межах платформи UNITED24.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.