Україна
Київщина
Економіка

UNITED24 презентувала напрямок “Відбудова України” (ВІДЕО)

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль разом з урядовою командою 12 січня відвідав місто-герой Ірпінь у Київській області, де був представлений перший проект напрямку «Відбудова України» в межах платформи UNITED24.

У межах проекту буде відновлено 18 багатоквартирних будинків в Ірпені, Бородянці, Гостомелі, селах Бузове та Мила. На них вже зібрали понад 504 млн гривень через UNITED24.

Донатили люди з 110 країн світу. А ще — міжнародні компанії та амбасадори платформи. За словами Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова світові зірки допомагають зібрати кошти на конкретні будинки.

Зокрема Андрій Шевченко, Олександр Усик, Balenciaga та Imagine Dragons.

Перші будинки для відбудови були обрані спеціальною міжвідомчою комісією. А звернення на відновлення будинків було подано на розгляд від Київської обласної військової адміністрації.

Також Прем’єр-міністр запевнив: буде відновлено все, що ворог пошкодив і зруйнував. За його словами, наразі є розуміння про джерела фінансування відбудови цього року на 110 млрд грн.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.