Суспільство
Культура
Події
Київ

У Києві стартує клуб українського мовлення

Там всі бажаючі зможуть побороти в собі мовленнєвий бар’єр та страх спілкуватися українською.

У Києві стартує клуб українського мовлення - зображення

14 липня в Києві стартує розмовний клуб українського мовлення. Перша зустріч відбудеться вже цього четверга о 18:00 у книгарні "Сяйво книги", повідомляє пресслужба КМДА.

Організатори запевняють, що цей клуб має допомогти всім охочим не лише вивчати українську мову самостійно, без допомоги учителя, а й допоможе побороти в собі мовленнєвий бар’єр, страх спілкуватися українською. Також обіцяють підтримку, можливості для розмовної практики всім, хто лише починає говорити українською, і просто відпочити, відволіктися, корисно й цікаво провести час в українськомовному середовищі.

Зустрічі планують проводити щотижня. А участь у них буде безкоштовна. До слова, у приміщенні книгарні розташоване укриття, яким можуть скористатися всі містяни під час повітряної тривоги.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що в європейських бібліотеках відкриють "українські книжкові полки". До слова, на Київщині планують створити маршрути пам'яті війни.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.