Новини Київської області
Культура
Київщина-суспільство
Російсько-Українська війна

На Київщині планують створити маршрути пам'яті війни

До розробки маршрутів пам'яті війни зможе долучитися кожен.

На Київщині планують створити маршрути пам'яті війни - зображення

У пристоличному регіоні планують створити маршрути пам'яті війни. Про це повідомила пресслужба Київської обласної військової адміністрації, зазначивши, що перед реалізацією маршрутів планують визначити, що саме хочемо донести українцям та іноземним гостям.

"Першочергово потрібно продумати формат меморіалів. Є декілька варіантів – або законсервовані зруйновані об'єкти, або інтерактивні площі з доповненою реальністю. Над розробкою цих форматів маємо працювати разом із громадами, що постраждали від окупації та місцевими жителями, які стали очевидцями трагічних подій. Також потрібно враховувати пропозиції фахівців, які так чи інакше дотичні до туризму, культури чи освіти, військових і вчених", –

заступник голови Київської ОВА Олег Торкунов

Для розробки маршрутів пам'яті війни на Київщині створено відповідну робочу групу, до якої увійшли представники обласної військової адміністрації та територіальних громад, науковці, фахівці у сферах туризму, культури та мистецтва, а також музейники і громадські діячі. Також зазначається, що до розробки маршрутів пам'яті війни може долучитися кожен охочий. Свої бачення та пропозиції можна надіслати на електронну пошту: tourism.gov.ua@gmail.com.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Семигори з Обухівщини визнали одним серед "неймовірних сіл України 2022".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.