У Бучі з'явиться нова спортивна школа бойових мистецтв (ВІДЕО)
![У Бучі з'явиться нова спортивна школа бойових мистецтв (ВІДЕО) У Бучі з'явиться нова спортивна школа бойових мистецтв (ВІДЕО) - зображення](/storage/resized/lg/news/9b171e8a-7ef9-412c-90cb-def1f030bbc7/2024_01_13_5fe3b8bd202764f2.webp)
Про це повідомив Бучанський міський голова.
![У Бучі з'явиться нова спортивна школа бойових мистецтв (ВІДЕО) У Бучі з'явиться нова спортивна школа бойових мистецтв (ВІДЕО) - зображення](/storage/resized/lg/news/9b171e8a-7ef9-412c-90cb-def1f030bbc7/2024_01_13_ffb959c1af57d542.jpg)
У будівлі розмістять боксерський ринг й татамі. Зони розділятимуть ширмою, щоб проводити окремі заняття. Там зможуть тренуватися до 40 дітей.
![У Бучі з'явиться нова спортивна школа бойових мистецтв (ВІДЕО) У Бучі з'явиться нова спортивна школа бойових мистецтв (ВІДЕО) - зображення](/storage/resized/lg/news/9b171e8a-7ef9-412c-90cb-def1f030bbc7/2024_01_13_e15ab61f89b0890c.jpg)
Майбутня дитячо-юнацька спортивна школа бойових мистецтв знаходиться на вулиці Києво-Мироцькій. Наразі у приміщенні тривають роботи внутрішнього оздоблення.
Нагадаємо, що у Бучі відкрився перший Екохаб, де навчають сортувати сміття.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.