У Бучі з’явився перший Екохаб, де вчать сортувати сміття і приймають найрізноманітніші відходи
![У Бучі з’явився перший Екохаб, де вчать сортувати сміття і приймають найрізноманітніші відходи У Бучі з’явився перший Екохаб, де вчать сортувати сміття і приймають найрізноманітніші відходи - зображення](/storage/resized/lg/news/9b0d70cb-a638-417b-b3df-bc840b2ef152/img_1256-26-800x600.jpg)
Про це повідомляє Бучанська міська рада.
У новому екохабі є безліч баків для сортування найрізноманітніших відходів. Від звичайного пластику і до чеків – тут вміють переробляти усе.
"Основна мета нашого хабу – освітня. Ми вважаємо, що потрібно більш свідомо ставитись до нашої екології та не лише говорити про це, але й навчати людей. Саме тому, окрім станції сортування відходів, у нас працюватиме і Еко-школа. Ми будемо навчати як і дітей, так і дорослих. Перші запити на такі екоуроки у нас уже є”, –
розповідає керівник екохабу Іван.
Окрім освітньої функції, екоактивісти допомагають ЗСУ.
Зробити не лише корисну для екології справу, але й допомогти Збройним силам України, можна з вівторка по неділю, за адресою: місто Буча, вул. Вишневецького, 69.
![У Бучі з’явився перший Екохаб, де вчать сортувати сміття і приймають найрізноманітніші відходи У Бучі з’явився перший Екохаб, де вчать сортувати сміття і приймають найрізноманітніші відходи - зображення](/storage/resized/lg/news/9b0d70cb-a638-417b-b3df-bc840b2ef152/img_1257-36-800x600.jpg)
![У Бучі з’явився перший Екохаб, де вчать сортувати сміття і приймають найрізноманітніші відходи У Бучі з’явився перший Екохаб, де вчать сортувати сміття і приймають найрізноманітніші відходи - зображення](/storage/resized/lg/news/9b0d70cb-a638-417b-b3df-bc840b2ef152/img_1258-24-800x600.jpg)
![У Бучі з’явився перший Екохаб, де вчать сортувати сміття і приймають найрізноманітніші відходи У Бучі з’явився перший Екохаб, де вчать сортувати сміття і приймають найрізноманітніші відходи - зображення](/storage/resized/lg/news/9b0d70cb-a638-417b-b3df-bc840b2ef152/img_1259-1-800x600 (1).jpg)
![У Бучі з’явився перший Екохаб, де вчать сортувати сміття і приймають найрізноманітніші відходи У Бучі з’явився перший Екохаб, де вчать сортувати сміття і приймають найрізноманітніші відходи - зображення](/storage/resized/lg/news/9b0d70cb-a638-417b-b3df-bc840b2ef152/img_1266-22-800x600.jpg)
![У Бучі з’явився перший Екохаб, де вчать сортувати сміття і приймають найрізноманітніші відходи У Бучі з’явився перший Екохаб, де вчать сортувати сміття і приймають найрізноманітніші відходи - зображення](/storage/resized/lg/news/9b0d70cb-a638-417b-b3df-bc840b2ef152/img_1267-11.jpg)
Нещодавно, між Бучею та Хмельницьким пройшов обмін досвідом у поводженні з твердими побутовими відходами.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.