Новини
Ірпінь
Спорт
Київщина-суспільство

Тріумф духу: в Ірпені на спартакіаді змагалися ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС


24 травня в Ірпені пройшла ІІ Спартакіада Київської області серед ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Перше місце посіла команда Бородянського району, друге — Іванківського, третє — Ірпеня.

На центральній площі міста відбулося урочисте відкриття цього заходу. Традиційні види змагань — шахи, шашки, настільний теніс і дартс.

Учасники цього спортивного заходу свого часу виконали свій громадянський обов’язок. Ризикуючи власним життям та здоров’ям, вони долали наслідки наймасшабнішої техногенної катастрофи.

За рік, що сплив, багато хто з них пішов із життя. Серед них — і почесний працівник фізичної культури і спорту України, заслужений працівник фізичної культури і спорту, голова Київської обласної організації ФСТ “Спартак”, ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС Микола Жирний.

Тому присутні вшанували їх хвилиною мовчання. Вони запропонували наступні змагання спартакіади присвячувати пам’яті Миколи Жирного.

Сьогодні ці спортивні змагання стали для них тією силою, що об’єднує їх, надають можливість дружнього спілкування та безупередженого суперництва.

За їх підсумками нагородили кращих спортсменів. У загальному заліку перше місце посіла команда Бородянського району, друге — Іванківського, третє — Ірпеня.

Але окрім спортивних баталій, ліквідатори змушені боротися ще й за соціальну справедливість у ставленні до них з боку держави.