Тріумф духу: в Ірпені на спартакіаді змагалися ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Spart-zag.jpg)
24 травня в Ірпені пройшла ІІ Спартакіада Київської області серед ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Перше місце посіла команда Бородянського району, друге — Іванківського, третє — Ірпеня.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Spart-Barab.jpg)
На центральній площі міста відбулося урочисте відкриття цього заходу. Традиційні види змагань — шахи, шашки, настільний теніс і дартс.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Spart-kub.jpg)
Учасники цього спортивного заходу свого часу виконали свій громадянський обов’язок. Ризикуючи власним життям та здоров’ям, вони долали наслідки наймасшабнішої техногенної катастрофи.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Spart-trybuna.jpg)
За рік, що сплив, багато хто з них пішов із життя. Серед них — і почесний працівник фізичної культури і спорту України, заслужений працівник фізичної культури і спорту, голова Київської обласної організації ФСТ “Спартак”, ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС Микола Жирний.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Spart-Irp.jpg)
Тому присутні вшанували їх хвилиною мовчання. Вони запропонували наступні змагання спартакіади присвячувати пам’яті Миколи Жирного.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Spart-Buch.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Spart-Borod.jpg)
Сьогодні ці спортивні змагання стали для них тією силою, що об’єднує їх, надають можливість дружнього спілкування та безупередженого суперництва.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Spart-Darts.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Spart-scha.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Spart-ten.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Spart-schah.jpg)
За їх підсумками нагородили кращих спортсменів. У загальному заліку перше місце посіла команда Бородянського району, друге — Іванківського, третє — Ірпеня.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Spart-nag.jpg)
Але окрім спортивних баталій, ліквідатори змушені боротися ще й за соціальну справедливість у ставленні до них з боку держави.