Новини
Україна
Буча
Культура

Стало відомо, звідки в Бучі з'явилися малюнки італійського художника

Мер міста розкрив таємницю появи TVboy в громаді.

Стало відомо, звідки в Бучі з'явилися малюнки італійського художника - зображення

Як з'ясувалося, італійського стріт-арт художника TVboy запросили до Бучі партнери громади з фонду Cesvi. Про це розповів мер міста Анатолій Федорук.

За його словами, реалізувати даний творчий проєкт вдалося, зокрема, завдяки співпраці з італійським містом-партнером Бергамо.

"TVboy сам родом з Палермо й саме звідти привіз мурали, які нині ми бачимо на вулицях громади. Перед цим мали з ним коротку розмову в міській раді. На запитання художника і його команди, де краще розміщувати роботи, запропонував їм визначити самим", –

мер Бучі Анатолій Федорук

Нагадаємо, днями в Бучі з'явилося графіті від італійського стріт-арт художника TvBoy.

Стало відомо, звідки в Бучі з'явилися малюнки італійського художника - зображення
Стало відомо, звідки в Бучі з'явилися малюнки італійського художника - 1 - зображення

До слова, зазначається, що нині ще не всі роботи італійця набули розголосу. А отже в жителів та гостей міста є можливість ще раз прогулятися вуличками Бучі , але цього разу уважно придивляючись до будівель.

Стало відомо, звідки в Бучі з'явилися малюнки італійського художника - зображення

Нагадаємо, Бенксі особисто підтвердив, що він є автором усіх семи графіті на Київщині. Таким чином, Горенка, Гостомель, Ірпінь, Бородянка та Київ тепер офіційно мають роботи британської зірки стріт-арту.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.