Новини
Україна
Буча
Культура

У Бучі з'явилося графіті від італійського стріт-арт художника TvBoy

У місті вдячні митцю за малюнок.

У Бучі з'явилося графіті від італійського стріт-арт художника TvBoy - зображення

У Бучі біля міськради з'явилося графіті від італійського стріт-арт художника TvBoy. Про це в четвер, 26 січня, повідомила пресслужба Бучанської міської ради. Своїм малюнком він закликає зупинити війну.

"Зупинити війну в Україні закликає увесь світ. Політики, митці, спортсмени об’єднуються у підтримці нашої країни. Кожен по-своєму допомагає перемогти і відбудувати.

Не мовчить італійський TVboy художник, який також підтримав жителів Бучі і закликав своїм малюнком - графіті зупинити війну", –

пресслужба Бучанської міської ради

Зазначається, що італієць в своїй роботі, яку лишив на згадку бучанцям, використав техніку трафарету. У місті вдячні митцю за малюнок.

"Дякуємо TVBOY за твій художній голос для нашої спільної Перемоги!", –

пресслужба Бучанської міської ради

До слова, це не перша робота стріт-арт художника на підтримку України. Раніше він також створив портрет Володимира Зеленського із вимогою зупинити війну та маленьку дівчинку, що малює український прапор із написом "HOPE" ("надія". – Погляд) в Барселоні.

Нагадаємо, Бенксі особисто підтвердив, що він є автором усіх семи графіті на Київщині. Таким чином, Горенка, Гостомель, Ірпінь, Бородянка та Київ тепер офіційно мають роботи британської зірки стріт-арту.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.