#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
За кордоном
Політика

США готові до розмови з Росією (ВІДЕО)

14.01.2022
Сполучені Штати Америки готові до розмови з Російською Федерацією.

США готові до розмови з Росією (ВІДЕО) - зображення

Американська сторона готова говорити про вирішення конфліктів, зниження ризиків агресії та підвищення довіри, але не про базові принципи міжнародної системи безпеки.

Як заявив постійний представник США при ОБСЄ Майкл Карпентер, американці відкриті до діалогу високого рівня. І продемонстрували це шляхом участі у двосторонніх переговорах зі стратегічної стабільності, в Раді Росія – НАТО, і ОБСЄ.

При цьому американський дипломат вказав, що Вашингтон "не збирається вести нові переговори щодо ключових принципів" або відмовлятися від основних елементів Гельсінського Заключного акту, Статуту ООН і Паризької Хартії. Водночас Вашингтон "буде радий обговорити" з Москвою врегулювання конфліктів, зниження ризиків агресії військової прозорості.

Нагадаємо, заступниця державного секретаря США Венді Шерман відкинула вимоги РФ щодо відмови від членства в НАТО України та інших союзників і партнерів. За її словами, кожен має право обирати власний шлях.  

Раніше повідомлялося, що держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що є два шляхи розв'язання російсько-українського конфлікту: дипломатія і конфронтація.

До речі, західні партнери України попередили РФ про неминучі наслідки у разі масштабної ескалації.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.