За кордоном
Політика

Перемовини США та РФ: представник Росії запевняє, що країна не має намірів нападати на Україну (ВІДЕО)

Водночас, судячи із заяви російського чиновника, під час переговорів західні партнери України попередили РФ про неминучі наслідки у разі масштабної ескалації.

Заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков під час брифінгу за результатами перемовин у Женеві заявив, що США в ході зустрічі торкнулися теми нарощування російських військ на кордоні з Україною.

Він запевнив, що в Кремлі немає планів щодо вторгнення на територію України.

"Були (під час перемовин. – Ред.) висунуті претензії щодо російських військ уздовж кордону з Україною, висловлені певні погрози, як мінімум попередження на нашу адресу. Ми пояснили колегам, що ніяких планів намірів напасти на Україну в нас немає і бути не може. Всі заходи з бойової підготовки військ здійснюється в межах нашої національної території", – сказав Рябков.

Раніше держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що є два шляхи розв'язання російсько-українського конфлікту: дипломатія і конфронтація.

Тим часом у Женеві завершився перший раунд перемовин між керівництвом Держдепартаменту США та делегацією Росії. Сторони обговорили двосторонні теми, які будуть обговорюватись під час позачергового засідання діалогу зі стратегічної стабільності 10 січня.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.