Ірпінь

“Срібло” Поєдинка: ірпінський тхеквондист посів друге місце на Кубку України

У Харкові на Відкритому Кубку України з тхеквондо — 2019 ірпінець Ігор Поєдинок посів друге місце.

У змаганнях брали участь майже 300 спортсменів із 25 країн світу, аби стати кращими на цьому представницькому турнірі.

У ваговій категорії до 63 кг (дорослі) в першому бої з рахунком 23-1 наш тхеквондист Ігор Поєдинок, який тільки оговтався після важкої травми, переміг свого співвітчизника.

У другому бої Ігор здолав з рахунком 28-6 спортсмена з Ізраїлю, який за рейтингом цього турніру був першим номером у даній ваговій категорії.

У третьому протистоянні з рахунком 14-12 наш спортсмен переміг свого співвітчизника і пройшов до фіналу.

На жаль, за дрібної помилки він програв спортсмену з Ізраїлю один бал — 15-16. Тому в підсумку посів 2 місце.

Вітаємо Ігоря Поєдинка та його тренера Романа Страховського з успішним виступом, який після перенесеної травми дійсно можна прирівняти до перемоги.